ZAMKNIJ

Wizyta w sklepie spożywczym

29 listopada 2015 autor: Admi Nistrator

Dnia 5 listopada przedszkolaki z grupy VI wybrały się z wizytą do pobliskiego sklepu spożywczego. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą ekspedientki oraz wyposażeniem sklepu. Dzieciom wyjaśniono terminy: klient, ekspedient, lada sklepowa, kasa. Ponadto zwróciliśmy uwagę na sposób robienia zakupów, na właściwe zachowanie się w sklepie i stosowanie zwrotów grzecznościowych. Dzieci miały okazję zaobserwować pracę sprzedawczyni, poznały różne rodzaje artykułów. Na zakończenie dostały słodki upominek.

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ