Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Informacja o zmianie trybu pracy

19 października 2020
logo placówki

Drodzy Rodzice,

W związku z poważnym ograniczeniem możliwości kadrowych w naszym przedszkolu (kwarantanny, izolacje, choroba) oraz w oczekiwaniem na wyniki kolejnych testów na obecność COVID-19 i opinię Sanepidu – działając w zgodzie z Organem Prowadzącym, biorąc pod uwagę zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich Informujemy, że – od dnia 20 października do końca tego tygodnia nasze przedszkole będzie funkcjonowało w trybie zdalnym.

 

pozdrawiam

Beata Rączka

Dyrektor Przedszkola Columbus

PolskiУкраїнська