ZAMKNIJ

Informacja o zmianie trybu pracy

19 października 2020 autor: Przedszkole Columbus

Drodzy Rodzice,

W związku z poważnym ograniczeniem możliwości kadrowych w naszym przedszkolu (kwarantanny, izolacje, choroba) oraz w oczekiwaniem na wyniki kolejnych testów na obecność COVID-19 i opinię Sanepidu – działając w zgodzie z Organem Prowadzącym, biorąc pod uwagę zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich Informujemy, że – od dnia 20 października do końca tego tygodnia nasze przedszkole będzie funkcjonowało w trybie zdalnym.

pozdrawiam

Beata Rączka